بازی,بازی آنلاين,بازی انلاين,بازی دخترانه, بازی آنلاين دخترانه, بازی های دخترانه, بازی باربی,سايت بازی آنلاين,بازی گروهی,بهترين بازی های آنلاين, بازی آنلابن پسرانه,بازی آنلاين باب اسفنجی,گيم,گيم آنلاين,ناز,گيم ناز

صفحه اصلی


پشت این تکنولوژی بی نظیر (اینترنت) دروازه ای به جهنم قرار دارد.به قصد دوست یابی وارد این فضا نشوید.هرگز نمیتوان فهمید فرد مقابل چه کسی است ، پس به رابطه های اینترنتی دل خوش نکنید.

مشکلات ثبت رکورد

چگونه در بازی های رکوردی ، رکورد خود را می توان ثبت کرد؟
 • بسياري از دوستان به بنده پيام داده و از عدم ثبت رکوردهايشان گله مي کنند به همين دليل تصميم گرفتم نکاتي را درباره ثبت ذکر کنم. نکاتي که با رعايت آنها ، مشکلات شما برطرف خواهد شد.
 • نکته اول :
  قبل از شروع بازي دقت کنيد که بازي مورد نظر رکوردي باشد
 • نکته دوم :
  بسياري از دوستان عادت دارند هنگام استفاده از مرورگر ، چندين تب را به صورت همزمان باز مي کنند. اين کار موجب افت سرعت شما مي شود و اغلب در ثبت رکورد اخلال ايجاد مي کند. لذا توصيه مي شود فقط بازي مورد نظر که قصد ثبت رکورد در آن را داريد باز کنيد و از باز کردن ساير بازي ها به صورت همزمان خود داري کنيد.
 • نکته سوم :
  دقت داشته باشید که ثبت رکورد در بازی های رکوردی سه نوع می باشد دسته اول : بازی هایی که به صورت اتوماتیک رکورد شما را ثبت می کند و صفحه بازی رفرش می شود. به این ترتیب شما هر بار که رکورد می زنید ، نتیجه آن را در بخش برندگان بازی ها و جام ها مشاهده می کنید. به عنوان مثال : بازی آنلاین بوکس بازي آنلاين بوکس دسته دوم : بازی هایی که به صورت اتوماتیک رکورد شما را ثبت می کند اما فقط خودِ بازی رفرش می شود و صفحه بازی رفرش نمی شود. به این ترتیب شما هر بار که رکورد می زنید ،برای مشاهده رکورد خود در بخش برندگان بازی ها و جام ها کافی است صفحه را رفرش کنید. به عنوان مثال : بازی آنلاین پرش هوگو بازی آنلاین پرش هوگو دسته سوم : بازی هایی هستند که پس ازدستیابی شما به رکورد، بخشی به عنوان Submit اضافه می شود ، که با فشردن این کلید رکورد شما ثبت می شود. و پس از آن ، با رفرش کردن صفحه بازی می توانید رکورد خود را در بخش برندگان بازی ها و جام ها مشاهده نمایید. به عنوان مثال : بازي آنلاين سرعت تايپ بازي آنلاين سرعت تايپ البته قابل ذکر است که در برخي بازي ها به جاي واژه Submit ،واژه هاي ديگري از قبيل Save Your Score ، Save Score ، Send It و يا مواردي از اين دست به کار برده مي شود دسته چهارم : بازی های هستند که مانند دسته دوم ، پس از دستیابی شما به رکورد ، کلیدی با عنوان Submit اضافه می شود ، که غیر فعال است و در کنار آن کادری قرار دارد. کافی است داخل کادر کلیک کنید و نامی را به صورت انگلیسی درون کادر تایپ کنید ، خواهیددید که کلید Submit فعال می شود ، که با فشردن این کلید رکورد شما ثبت می شود. پس از آن ، با رفرش کردن صفحه بازی می توانید رکورد خود را در بخش برندگان بازی ها و جام ها مشاهده نماييد. به عنوان مثال : بازی آنلاین ضربه ایستگاهی 2 بازی آنلاین ضربه ایستگاهی 2
 • نکته چهارم : گاهی ممکن است در یک بازی رکورد زده اید اما رکورد شما ثبت نمی شود.اما با این حال مشاهده می کنید که افراد دیگری هستند که در این بازی رکورد ثبت کرده اند. این یعنی بازی مورد نظر هیچ مشکلی ندارد و شما به دلایل مختلفی از جمله : قطعی اینترنت ، افت سرعت و یا ... قادر به ثبت رکورد نبوده اید. در این حالت بهتر است با فشردن کلیدهای Ctrl و F5 به صورت همزمان ، صفحه بازی را رفرش کنید و مجددا اقدام به بازی و ثبت رکورد کنید.
 • نکته پنجم : گاهی نیز ممکن است در یک بازی رکورد زده اید اما رکورد شما ثبت نمی شود و هیچ فرد دیگری هم در آن بازی رکورد ثبت نکرده است. در این موارد به تعداد دفعاتی که بازی انجام شده است نگاهی بیندازید.در صورتی که تعداد دفعاتی که بازی توسط دیگران به انجام رسیده کم است یعنی احتمال می رود بازی مشکلی نداشته باشد. اما اگر تعداد دفعات اجرای بازی زیاد بوده و هیچ رکوردی هم به ثبت نرسیده ، از قسمت گزارش ، موضوع را به admin اطلاع دهید.
 • نکته ششم : بعضی از دوستان هم پیام دادند و گفتند در هر بازی که نتوانسته اند رکورد ثبت کنند ، با استفاده از فیلتر شکن به راحتی توانسته اند رکوردهای خود را ثبت کنند. این مورد به این دلیل است که منبع و مرجع بازی ها ، سایت های خارجی هستند.
 • اميدوارم مطالب ذکر شده مثمر ثمر واقع شوند به زودي بخشي با عنوان نظرات به اين قسمت اضافه خواهد شد تا دوستان بتوانند تجربه خود در زمينه ثبت رکورد را در اختيار بقيه قرار دهند

×بستن