بازی,بازی آنلاين,بازی انلاين,بازی دخترانه, بازی آنلاين دخترانه, بازی های دخترانه, بازی باربی,سايت بازی آنلاين,بازی گروهی,بهترين بازی های آنلاين, بازی آنلابن پسرانه,بازی آنلاين باب اسفنجی,گيم,گيم آنلاين,ناز,گيم ناز

صفحه اصلی


پشت این تکنولوژی بی نظیر (اینترنت) دروازه ای به جهنم قرار دارد.به قصد دوست یابی وارد این فضا نشوید.هرگز نمیتوان فهمید فرد مقابل چه کسی است ، پس به رابطه های اینترنتی دل خوش نکنید.

لیست مدیران

ليست مديران

در اين قسمت شما ليست مديران سايت و شرح مختصري از وظايف ايشان را مشاهده خواهيد کرد.

admin
یکی از دو مدیر اصلی سایت هستند و هماهنگ کننده کار سایر مدیران. بیشتر کارهای پشتیبانی سایت توسط ایشان انجام می گیرد.


ஜ mohsen ஜ
ایشان نیز مانند ادمین مدیر اصلی سایت هستند و در انجام تمامی امور سایت اختیار کامل دارند.
بیشتر کارهای عملیاتی سایت بوسیله ایشان انجام می شود. از جمله این اقدامات می توان به موارد زیر اشاره کرد.
مدیریت ناظران
پاسخگویی به سوالات مختلف کاربران
هماهنگی اجرای جام و نظارت بر برگزاری جام ها و ...adviser
بعد از admin و mohsen ، ادوایزر اختیارات کامل دارد و درغیاب این دو مدیر ، کلیه امور توسط ایشان اداره خواهد شد.
وظیفه اصلی ایشان نصب بازی است ، در صورتی که بازی خاصی را می پسندید می توانید به ایشان یک پیام خصوصی ارسال نمایید و درخواست نصب بازی مورد نظر خود را مطرح کنید.Helper
وظیفه پشتیانی از سایت را به عهده دارند و معمولا کمتر در سایت حضور دارند.


supporter
این مدیر نیز در قسمت نصب بازی به انجام فعالیت می پردازند. نصب بازی های دخترانه و ورزشی به عهده ایشان بوده و چنانچه در این زمینه ، بازی خاصی را می پسندید ، می توانید درخواست نصب بازی مورد نظرتان را برای ایشان ارسال کنید.


LEADER
ایشان مسئولیت سنگین برگزاری لیگ ها را بر عهده دارند. کاری که برای اولین بار در سایت های بازی آنلاین در حال انجام است. هر گونه سوالی در رابطه با لیگ ها داشتید می توانید به ایشان مراجعه کنید.


Titan
ایشان مدیریت اصلی انجمن سایت به آدرس www.gamenaz.ir/forums/index.php را بر عهده دارند. کلیه سوالات خود در این باره را می توانید با ایشان در میان بگذارید.


MODERN
یکی از زحمت کش ترین مدیران هستند که طی یک ماه اخیر به کادر اضافه شدند .کار اصلی ایشان نصب بازی و نظارت بر نصب بازی توسط سایر مدیران است. در همین مدت کوتاه بسیار عالی کار کردند. و زحمات زیادی برای سایت کشیدند. بازی های بسیار زیبا و جالب و کاربر پسندی نصب کردند.همین جا از زحمات فراوان ایشان تشکر میکنم. البته ایشان فعلا به همکاری خودشان با این سایت خاتمه داده اند و در صورت رفع مشکلات شخصی که داشتند به همکاری خود ادامه خواهند داد.

×بستن