بازی,بازی آنلاين,بازی انلاين,بازی دخترانه, بازی آنلاين دخترانه, بازی های دخترانه, بازی باربی,سايت بازی آنلاين,بازی گروهی,بهترين بازی های آنلاين, بازی آنلابن پسرانه,بازی آنلاين باب اسفنجی,گيم,گيم آنلاين,ناز,گيم ناز

صفحه اصلی


پشت این تکنولوژی بی نظیر (اینترنت) دروازه ای به جهنم قرار دارد.به قصد دوست یابی وارد این فضا نشوید.هرگز نمیتوان فهمید فرد مقابل چه کسی است ، پس به رابطه های اینترنتی دل خوش نکنید.

جدول جام بیلیارد | ویژه خردادماه


جدول جام بيليارد | ويژه خردادجدول جام بیلیارد | ویژه خرداد ماه
زمان بندی مسابقات جام بیلیارد ، ویژه خرداد ماه به شرح زیر است :


جام بیلیارد قرعه کشی شده و مسابقات از 10 خرداد شروع خواهد شد.


قوانین جام بدین شرح است:قوانین اصلی :


الف ) از 10 تا 23 خرداد بازي ها به صورت توافقي برگزار می شود و هیچ محدودیتی وجود ندارد اما از 24 خرداد براي تمامي بازي هایی که انجام نشده اند زمان تعیين مي شود و بازی ها فقط در روزهای مقرر انجام می گیرد. پس سعی کنید بازی های خود را در اولین فرصت به انجام برسانید.


ب ) هر زمان برای بازی به توافق رسیدید در صورت حضور داشتن (admin) يا (ஜ mohsen ஜ) به ایشان اطلاع دهید و بازی را به انجام برسانید. دقت داشته باشید که بازی ها فقط در زمان حضور (admin) يا (ஜ mohsen ஜ) باید انجام شود و در صورت عدم حضورشان ، نتایج بازی محاسبه نمی شود.


ج ) حضور در ساعات مقرر برای انجام مسابقه الزامی است ، هر فرد تا نیم ساعت بعد از زمان تعیین شده فرصت دارد در مسابقه حاضر شود.چنانچه زمان تأخیر از زمان معین شده بگذرد بازی به نفع حریف ثبت خواهد شد.(این قانون از 24 خرداد اجرا می شود)


تبصره : توجه داشته باشید که چنانچه زمان تأخیر از 15 دقیقه بگذرد ، برای فردی که تأخیر داشته یک گیم باخت منظور می شود.


د ) ممکن است در بازی کسی دی سی شود. بردمحسوب نمي شود ، البته در این موارد بهتر است قبل از بازی توافق کنید ، و در صورتی که مشکلی بروز کرد بر اساس توافق خود عمل کنید. و در صورتیکه مشکلی بروز کرد Admin يا ஜ mohsen ஜ تصمیم گیری خواهند کرد.


و ) پس از هر دور بازی صفحه بازی را رفرش کنید و فرد مقابل میز بچیند.
قوانین اختصاصی :


الف ) در مرحله اول ( یک هشتم نهایی ) بازی ها ، هر بازی در 7 دور برگزار می شود که در صورتیکه فردی به 4 برسد برنده است و نیاز به ادامه تا 7 دور نیست. دقت داشته باشید که بازی ها به صورت رفت و برگشتی است.


ب ) در مرحله دوم ( یک چهارم نهایی ) بازی ها ، هر بازی در 9 دور برگزار می شود که در صورتیکه فردی به 5 برسد برنده است و نیاز به ادامه تا 9 دور نیست. دقت داشته باشید که بازی ها به صورت رفت و برگشتی است.


ج ) در مرحله سوم ( نیمه نهایی ) بازی ها ، هر بازی در 11 دور برگزار می شود که در صورتیکه فردی به 6 برسد برنده است و نیاز به ادامه تا 11 دور نیست. دقت داشته باشید که بازی ها به صورت رفت و برگشتی است.


د ) بازي ( فینال ) و ( رده بندی ) تك بازي مي باشد و كسي كه زودتر به 10 برد دست یابد برنده بازي خواهد بود.


============== ==============

چند توصیه مهم جهت بهبود سرعت :


الف ) در زمان بازی فقط تب مربوط به بازی را باز کنید ، سعی کنید صفحه دیگری باز نباشد.


ب ) چت باکس را در زمان انجام بازی متوقف کنید. که برای اینکار باید روی کلید توقف که در بالای چت باکس و در سمت راست کلید پنجره چت قرار دارد کلیک کنید ( برای آموزش کامل کار با چت باکس می توانید از لینک زیر استفاده کنید http://www.gamenaz.ir/page.php?p=Chat%20box%20education )


ج ) سعی کنید در درون بازی فقط در موارد ضروری صحبت کنید تا ضمن عدم بروز اختلال در تمرکز حریف سرعت شما مناسب باشد.


د ) وضعیت خود در نوار چت را در حالت خاموش و نوار چت را در وضعیت بسته قرار دهید

فایل قوانین جام خرداد ماه جهت دانلودفايل قوانين جام بيليارد | ويژه خرداد ماه 1392


حجم فایل : 39 کیلوبایتفايل قوانين جام بيليارد | ويژه خرداد ماه 1392


حجم فایل : 80 کیلوبایت


>

همواره منتظر نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما هستیم و مطمئن باشید برای نظرات شما ارزش قائل هستیم.


موفق و مؤید و پیروز باشید

×بستن